Květen 2009

>_< ... and stop this pain tonight .. ?

16. května 2009 v 20:24 | Sam* |  Moe Kendy**

Přemejšlela jsem, co vám všem zdělit. :D .. Nepřišla sem na to. Taky sem přemýšlela, proč sem ten blog teď tolik zanedbávala.. A na to sem přišla. Už sem nepotřebovala takovou formu vyjádření, ale naopak jsem pak zistila, že ono to je někdy lepší, dobrý a neuškodí to. Stejně ty moje kecy o muzice nikdo nechce poslouchat, tak to aspoň ven vypustím tímhle způsobem.
Mám se fajn, krom toho, že sem si konečně pořídila moje vysněný triko Atticus a že mě desí, že zachvilku budu mít za sebou prvák, vše je furt stejný.
Taky sem byla na Majálesu, kterej mě totálně zabil, byla sem šíleně nadšená. Fixa,Bill,The Prostitutes( tahle kapela se mě chytla a myslím, že dlouho nepustí) atd atd. Maximální vyčerpání, ale nadruhou stranu jsem byla strašně nabitá energií. Dale se samozdřejmě kochám tím krásným vystoupením, na kterém sme mohli vidět tři postarší pány, kteří mají nehoráznou šťávu, charisma,sex epííl:D , hudební nadání a složitý vztahy, ale přes to všechno stáli na tom podiu a hráli songy, který sou mi ták blízký. Málem bych zapoměla, jaký doopravdy jsou.
Ráda žiju a ráda se sváma budu dělit o moje pocity a potřeby. Protože je to pak jednoduší a protože mě zajimá váš názor.
Díky za to !
(Mimochodem, jsem taky velmi nadšená tou instrumentálkou LP, ikdyž nezní vůbec jako LP)


No cocain or speed today..

15. května 2009 v 16:51 | Sam |  Videa*&Texty*

Nemyslete, není úplnej konec ...