Březen 2009

It's like the face inside is right beneath my skin

28. března 2009 v 22:21 | Sam_** |  Moe Kendy**
Sedím,přemýšlím,nudím se. Mám chuť se vypovídat. Dřív sem to dělala tady, ale poslední dobou mě to nějak přestalo brát. Nevěděla sem proč, ale ted si to už celkem dobře uvědomuju.. Málo SB, málo ohlasů.. Ne že by mě nestačili mí věrní sb jako je Wazy, s kterou je náš názor vždy stejnej, až je to divný .. Pak Natty, Paja a tak, ale víte co. Píšu to pro to, abych to někomu zdělila a ne abys si to tady vykládala do větru. Takže můj úkol č.1 je - najít nový sb. Úkol číslo 2 je desing, ale to už neí tak poctatný..
No, a co se za tu dobu, co sem tu nebyla,stalo ??

Tak třeba začnu hnedka dneškem.. Dem si s moji nejbližší osobou po Olimpyi a co nevidíme !! Nábor moderátorů do MTV .. No jasný, to by sme nebyly my, aby sme to nezkusily ...
"Ahoj, já jsem Barča, žiju tady v Brně, studuju gympl a můj jedinej a největší koníček je hudba blablabla" a melu takový pěkný srance. No, až si to budou sjíždět, tak ze mě budou mít extrémní prdel.
Jináč nc extra se neděje, jen takový ty strasti a starosti studenckých let. Ale my, na gymnázium Hády se řídíme heslem " "Sme studenti.. POHODEX, kalíme ... " ... a život si dál skvěle plyne..
Jinak sem taky objevila Facebook a dokonce mi psal i Joe, heč :P a prej album bude až 2010 a bude se víc podobat HT a Meteoře ..KONEČNĚ! .. Asi je něco osvítilo či co..
No závěrem bych chtěla říct, že to tady mám ráda, páč měoot dává něco, co mě nic jinýho dát nemůže...

+ novej nick, podpis... říkejte si tomu jak chcete..

There is

28. března 2009 v 14:32 | LinkinLady** |  Videa*&Texty*
Objevila jsem tuto úžasnou kapelu ..
Boxcar Racer - There is>I fell in love with girl on the rock show

14. března 2009 v 18:19 | LinkinLady** |  Moe Kendy**

POZASTAVENO..


Nic mě to nedává..

Everything's Magic

7. března 2009 v 19:25 | Sam_.. |  Moe Kendy**
Hm.
Sobota? Ách, jak to všechno utíká.
Ještě ve středu sem slavila své 16. narozeniny.
Ještě ve čtvrtek jsem jela do školy a do uší se mi linuly líbezné slova jako, že "Je všechno kouzelné" , nebo "Jestli jsem vědela, že mě miluje" ..
Ještě v pátek sem se cítila tak mizerně.Přitom pátek měl bejt velkej den.
A ona už je sobota. No to se na to podívejme.. Dneska mi není o nic líp, vlastně sem toho dneska ani moc nenadělala, jen sme byli na rodinném obídku a já poprvé viděla svou 6ti týdení vlastnici Jůůlinku. Jináč ani ň. Ale co. Take it easy.
Já mám vlastně strašně nudnej život. Ale co. Mě to zatím takle vyhovuje. Až nebude, udělám stím něco ..


Ten jeho "kukuč"^^