Únor 2009

Blink again and again...

28. února 2009 v 22:53 | LinkinLady** |  Moe Kendy**
Mám se dneska extréme děsně. Jěště hůř, než si myslíte. Jako uplně. Bolí mě v krku jak sviň, furt kašlu, všechno a všichni mě děsne vysíraji, ikdyž třeba nic neudělali. Jen to svou existencí...
Víte, jak moc bychc chtěla bejt aspoň malinko šťastná a spokojená ..? ...
Možná tušíte.
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Jak se dneska tak pěkne podrážděná a nakřápnutá, tak si to zamířím na Hi, My Name Is Mark a on mě věřte nebo ne, ROZBREČEL!Věřte nebo ne, je to tak ...

...We leave before the show is over to have sushi and a few drinks before going out to the parties, laughing, shaking hands, meeting people, seeing old friends and whatever else people do after they present awards at the Grammy's. It was one of the greatest nights of my life. I'm so glad blink-182 is back. I love playing music with my friends. And yeah, that night was also a little strange. The whole thing is still a little strange. We're excited and energized and ready to get these song ideas recorded and out to the world and hit the road touring and everything else. And at the same time we're still reconnecting as friends and musicians. It's an amazing process. For better or worse, anyone who saw us on the Grammy's that night saw it all happen in the 15 seconds we were on stage. I don't know, maybe we're the most surprised of all.

... ve zkratce ..."Byla to jedna z největších nocí v mém životě. Jsme tak ráda, že Blink 182 je zpět. Muluju, když hraju muziku se svými přáteli.. ..Celá věc je ještě trochu divná..atd atd ...

Only they can make me happy ..
...............................

Blink 182 stay together for the kids official..

26. února 2009 v 22:10 | LinkinLady** |  Videa*&Texty*
Není hezčího klipu, textu,písně.. neni hezčí kapely :DIt's hard to wake up
When the shades have been pulled shut
This house is haunted
It's so pathetic
It makes no sense at all.
I'm ripe with things to say
The words rot and fall away.
What stupid poem could fix this home
I'd read it every day.

So here's your holiday
Hope you enjoy it this time
You gave it all away
It was mine
So when you're dead and gone
Will you remember this night, twenty years
Now lost
It's not right

Their anger hurts my ears
Been running strong for seven years
Rather than fix the problems, they never
Solve them
It makes no sense at all
I see them every day
We get along, so why can't they?
If this is what he wants and this is what
She wants
Then why is there so much pain?

So here's your holiday
Hope you enjoy it this time
You gave it all away
It was mine
So when you're dead and gone
Will you remember this night, twenty years
Now lost
It's not right

So here's your holiday
Hope you enjoy it this time
You gave it all away
It was mine
So when you're dead and gone
Will you remember this night, twenty years
Now lost
It's not right
It's not right
It's not right
It's not right

Heath won Oscar ...

26. února 2009 v 21:59 | LinkinLady** |  Videa*&Texty*
Tak děti, jak jistě víte, předávali se Oskaři a .. Ano vyhrál to. fandila sme mu. šíleně moc, páč Joker je fakt role ... Možná osudová, ale herecky zahraná naprosto bravurně ..
Heath Ledger is LEGEND <3Ty nehrany emoce ... Jak všeci skoro brečí, jak všeci stojí ..

Cobain's shoes&more ...

23. února 2009 v 17:58 | LinkinLady** |  Co mě zaujalo^^

ČHÁÁÁU. Ták mě tady máte zpátky, ste rádi? Já věřím, žeo :) ... Bylo tam fájn. Fakt. Víte co, lyžák na střední by se neobešel bez pár průšvihů (dutka(nebo snad dudka?) ředitele co se týče mě..) .. bez pár opilců (to se týka taky me :D ) .. Ale přes všecičky mouchy bylo tám krásně :) Sice nejsem nějákej sprortovec a zimní už vůbec né, užila sme si to. Prkno je krásná věc abych pravdu řekla :)
Dneska sme si koupila první dárek k 16.tým narozkám.. A můj velmi vysněnej dárek.. Vůbec navadí, že je mi trochu těsnej ..
ÁÁno, conversky s uryvkama Kurtovýho dopisu narozloučenou ... :) ... ŠČASTNÁ za ně su :) ...


My girl,my girl don't lie to me,
tell me where did you sleep last night ...
Valentine's Day

14. února 2009 v 15:18 | LinkinLady** |  Moe Kendy**

....So now you're gone, and I was wrong
I never knew what it was like, to be alone

On a Valentine's Day...

Však to znáte ... Nějáká melancholická nalada na me padla .. Jěště k tomu zítra jedem na lyžák a já se tam vůbec netěším... Ale vůbec. Jedu na board a samo sem na tom nikdy nestála, žeo.. Navíc nas to bude učit Áda (prof. na AJ) a von je takový hovado :D strašnej pivař, jako je fajn, ale nevím, museli by ste ho znát :D:D ... Uvidíme, za 15 let sem nikdy nebyla na lyžáku, tak nevím, co od toho čekat :D:D ..Jinak v pátek se byla po dlouhý době ve škole a sem táák ráda, že sem tam šla a sem táák ráa, že mě osud zavedl zrovna na tuhle školu.. Ale to už všichni víte, žeo :) ... A mimo, dneska je Valentýna ale já na to seru. Je to amerikánskej svátek a ty já nerada. Ale asi taky neni ským slavit ... Nebo je, nebo já nevím. Seru na to. To je heslo, kterým se řídím a vono to vždycky pomáhá. Fakt.

Včera sem se ták nudila, tak sém ták prouzdala po JouJabku ( resp. youtubku) a našla sem pár cover verzí který mě doslova uchvátili. Taky mladý ema ale hlas máj krásne nakřáplej, což já ráda^^


Our time is short, this is our fate I'm yours:) Miluju ju ...
....a ten maník je hodně dobré :)Toto je mladší ucho:D Je mu 13 a na 13 má dobrej hlas a dobrej hudební vkus, ne ?:D

Tom?

11. února 2009 v 20:54 | LinkinLady** |  Co mě zaujalo^^
Myslím, že za to asi můžem Tom. Jako za rozpad. Dneska sem o tom hodně četla a tak. Jak sem tak pochopila, je dost vůdčí a potřebuje si všechno řídit podle svýho. A proto si založil Avu, páč tam vše řídil podle sebe. Hudba,texty,koncerty,klipy,rozhovory. .. Vše. Byl svým pánem a zbytek kapelu mu jen hráli. Vždyť i on sám určil méno kapely. Nikdo mu do tho nemohl kecat.
A víte co. Mark a Tom sou podle mě osobnosti, ktery se musí strašně bít a přrdhánět se. Oba sou takový ctižádnostivý a musí bejt středem pozornosti.
Nevím, nemůžu to nějak potvrdit, ale myslím si to .. A nejenom já..
na těchle stránkách sem našla dost dobrej článek a rozbor toho všeho ..
Uvadli tam několik možných důvodů a jeden z nic byl i Thomas DeLonge. Ale jak sem si tak uvědomila, ve všech důvodech rozpadu měl byl on číslem jedna.


Důvod šestý: Tom DeLonge

Ano, jakkoliv to pro méně zasvěcené zní možná podivně, tím největším důvodem je Tom DeLonge. Je to ten typ člověka, který lidi ostře polarizuje - jedni jej nenávidí, druzí milují. Je to člověk, který má rád věci plně pod kontrolou. Který o všem rozhoduje. Byl to on, kdo založil Blink. Byl to on, jehož nezaměnitelný hlas vytvořil charakteristické znaky celé kapely. Jeho humor byl pověstný a vlastně na něm stála celá kapela. S Markem se na pódiu i mimo něj doplňovali jako málokdo jiný. Byl to on, kdo z kapely odešel...

DeLonge ztratil v jisté době nad Blink kontrolu. Možná to bylo v roce 1998, kdy se rozhodli upsat major labelu, který kapelu změnil v podstatě od základů, DeLongovým hlasem počínaje. Možná to bylo v roce 2002, kdy kvůli Box Car Racer ohrozil další existenci Blink-182. Možná to bylo na konci roku 2004, kdy neurvale požadoval neuvěřitelně dlouhou pauzu kapely, což mu bylo umožněno, ale pak byl "donucen" zúčastnit se benefičního koncertu v Brazílii. Možná toto byla ta pověstná poslední kapka, díky které pohár trpělivosti DeLonga s řízením celé kapely přetekla.

A tak se zrodili Angels & Airwaves. Kapela, která není ani tak kapelou, jako osobním projektem Toma. On v této kapele řídí vše. On píše písničky a skládá hudbu. On vymyslel název. Jen jeho uslyšíte při koncertě. Konec konců to byl on, kdy vybral své spoluhráče, kteří v kapele slouží v podstatě jako pracovní nástroj. Chcete důkaz? Pusťte si nějaký rozhovor s kapelou. Budete muset hodně dlouhou dobu čekat, než uvidíte povídat i někoho jiného. Tom má prostě konečně svůj pracovní život zase plně pod svojí a ničí jinou kontrolou.


Jak těchto všech šest důvodů shrnout? Jednoduše - nedělejme z Blink-182 modlu. Nejsou to bohové; Mark, Travis i Tom jsou jenom lidi. I oni dělají chyby, i oni mají špatné dny. Nelze jim to vyčítat. Blink-182 jednoduše byli jenom kapelou. Ano, byla jednou z nejpopulárnějších, s nejširšími zástupy fanoušků, prodala více než 15 milionů desek, vyhrála několik cen... Ale pořád to byla jen kapela. A ty se občas rozpadají.


Tom je můj nejoblibenější z všech těch tří magorů, ale vím, že bych nechtěla bejt jeho dcera ani manželka, páč to bude asi doost zajimavá osobnost jak sem se neska dozvědela ...
Ale jměno AvA se mi děěsně líbí :) Ava je ta větší

the history of blink&Me

10. února 2009 v 14:15 | LinkinLady** |  Co mě zaujalo^^
Takže. Zde mužete vidět mě. Překvapivě, žeo
Berte ohledy na to, že mám vážnou nemoc
takže ty kapesniky jako přehlidněte
a muj výraz a všechno
Prostě de o to, že sem šťastná,
Díky hoši, milujem Váás :)Stay together for the kids.

9. února 2009 v 18:08 | LinkinLady** |  New
Tráááááááááááááááááááááááááálalalala, klidně ať je třetí světová, ale tohle. tohle. tohle. tohle. já nevím.. vůbecn nevím co na to říct. Já ..celá se klepu.They are stay together for the kids. forever.

Welcome back Blink 182


YES, WE CAN.

5. února 2009 v 18:59 | LinkinLady** |  Videa*&Texty*


Strhující video, že ano? :) ...
Ách jo, zas marodím jako. Chřipková epidemie dolehla i na mě.
Nepříjemnéé.