Listopad 2008

LInkin Park, info, počátky až budoucnost

29. listopadu 2008 v 17:34 | LinkinLady** |  LINKIN PARK
Linkin Park je americká skupina, kombinující širokou škálu hudebních žánrů, od popu a ploužáků po nu-metal. Kritici je přisuzovali k poslednímu zmíněnému stylu, ovšem samotná skupina se tomuto označení vždy bránila. V současné době patří mezi nejoblíbenější americké i světové hudební skupiny.


Počátky (1996-2000)

První zakladatelé této skupiny byli Mike Kenji Shinoda a Bradford Philip Delson. Bydleli poměrně blízko sebe v Agoura Hills, chodili spolu na střední školu, ale pokud šlo o oblíbené hudební styly, kráčeli každý jiným směrem. Mike žil hip hopem a Brad preferoval metal. Jednou se oba dva sešli na společném koncertu dvou skupin, jejichž tvorba se zakládala na kombinaci různých hudebních stylů (šlo o společný koncert kapel Anthrax a Public Enemy), což se jim velmi zalíbilo. Tehdy se datoval rok 1996. Mike s Bradem se dali dohromady s dalšími budoucími členy Joe Hahnem a Robem Bourdonem. Postupně se k nim přidali i Dave "Phoenix" Farrell a Mark Wakefield. Tehdy se ještě skupina jmenovala Xero a podařilo se jim nahrát první demo nahrávku obsahující 4 písně. Tato nahrávka dnes patří mezi nejcennější sběratelské předměty.


Mike se přes známé dozvěděl o Chesteru Benningtonovi, zpěvákovi skupiny Grey Daze, která byla v té době dost populární ve Phoenixu v Arizoně. Mike poslal Chesterovi několik instrumentálních písní, do kterých Chester nahrál svůj zpěv. Kvůli tomuto nahrávání zmeškal Chester i oslavu svých narozenin. Když poté pustil nahrávky Mikeovi rovnou do telefonu, z Mikea úžasem vypadlo: "Chlape, jestli jsi jen z poloviny tak dobrej, jako tvůj hlas, máš práci ". Chester následující den vyrazil z Phoenixu do Los Angeles, kde se setkal i se zbytkem kapely.

Po odchodu Marka Wakefielda a jeho nahrazení Chesterem se skupina přejmenovala na "Hybrid Theory". Bohužel se již jedna kapela takto jmenovala a jim nezbývalo, než přijít s jiným názvem. Tehdy přišli s nápadem vypújčit si jméno Lincoln Park - což je jméno, které má v každém americkém městě alespoň jeden park. Později ale zjistili, že si na toto jméno nemohou založit internetové stránky, protože doména s tímto jménem je už obsazená. Tehdy se rozhodli mírně pozměnit i název, ze kterého se stalo "Linkin Park". Výslovnost obou je totiž v mluvené angličtině velmi podobná. (Tyto zprávy o vzniku názvu "Linkin Park" nejsou potvrzené, ale jsou všeobecně uznávané.)
Po natočení klipu k prvnímu singlu One Step Closer, vyšla 24. října 2000 i debutová deska, která se rychle vyhoupla na přední příčky prodejnosti a zajistila tak Linkin Park obrovský úspěch.

Celosvětový úspěch (2000-2002)


Souběžně s vydáním debutové desky Hybrid Theory se Linkin Park vydali na turné, kdy během jednoho roku odehráli 324 koncertů, které se mezi fanoušky skupiny staly notoricky známými a oblíbenými, zvláště pro jejich jedinečnou atmosféru. Kromě vlastních koncertů se také zúčastnili několika větších festivalů, aby v roce 2001 nakonec zorganizovali svůj vlastní, nazvaný Projekt Revolution. Ten měl, a stále má za cíl, přivést na jedno pódium skupiny a umělce, reprezentující co nejširší spektrum hudebních žánrů. Rok 2001 také pro Linkin Park znamenal první nominace na hudební ocenění, a to od stanice MTV, časopisů Kerrang! a Rolling Stone a dokonce i od americké akademie populární hudby, udělující ceny Grammy. V atmosféře brzkého a všeobecného očekávání nové desky pokračovali Linkin Park v koncertování a současně pracovali na materiálu pro novou desku. V prosinci 2002 se skupina přesunula do studia, kde zkompletovala veškerá natočená dema a začala s nahráváním. Konečný produkt, deska jménem Meteora, vyšla 25. března 2003.


Upevnění pozic (2003-2004)


Album Meteora se okamžitě vyhouplo na přední příčky prodejnosti, a ve Spojených státech se stalo třetím nejprodávanějším albem roku, přestože nedosáhlo úspěchů svého předchůdce. Souběžně s vydáním nové desky se Linkin Park opět vydali na celosvětové turné, po němž následoval další ročník Projekt Revolution. V nezmírněném tempu koncertů pokračovala skupina i v roce 2004, s jedním z jejich nejznámějších a nejlépe hodnocených vystoupení, konkrétně na festivalu Rock Am Ring 2004. I v těchto letech se Linkin Park podařilo s deskou Meteora zvítězit v mnoha hudebních anketách a soutěžích, a to například za nejlepší videoklip na MTV European Music Awards 2004 a Umělec roku i Skladba roku na Radio Music Awards 2004. Místo příprav na další desku se Linkin Park na konci roku 2004 rozhodli odložit na chvíli hudební projekty stranou a užít si volný čas s rodinou a přáteli. Do toho ale přišla nabídka MTV zúčastnit se společného projektu s americkým rapperem jménem Jay-Z. Tomuto stylu se přisuzuje označení mash-up, jeho principem je spojování různých skladeb stylově odlišných interpretů do jedné.


Album Collision Course, výsledek této spolupráce, vyšlo v listopadu 2004. K albu bylo přiloženo i DVD se záznamem živého provedení skladeb v Losangeleském Roxy Theatre. Po tomto projektu se Linkin Park začali naplno věnovat charitativnímu projektu Music for Relief, jenž měl za cíl pomoci Jihovýchodní Asii postižené ničivou vlnou tsunami v prosinci 2004. Na podporu tohoto projektu byl také uspořádán benefiční koncert, na kterém kromě Linkin Park vystoupili i No Doubt, Jay-Z a další.


Ostatní projekty a práce na nové desce (2005-2007)


Po tomto období oddechu Linkin Park sice začali s přípravami na nahrávání další desky, ale veškerý postup zbrzdilo zrušení smlouvy s nahrávací společností Warner Bros. Oficiálním stanoviskem skupiny bylo, že koncern nezajišťuje umělcům dostatečnou finanční podporu. Tento spor se podařilo urovnat až na podzim roku 2006.

V této době se Mike Shinoda rozhodl zkusit štěstí i s daleko více hiphopově orientovanou tvorbou, soustředěnou do jeho vedlejšího projektu spolu se Styles Of Beyond s názvem Fort Minor. Vydal s ním jedno album, pojmenované The Rising Tied, po němž následovalo i koncertní turné. Na tomto projektu se hudebně podílel i Joe Hahn a pozici neoficiálního poradce převzal Brad Delson a Jay-Z.


V polovině roku 2006 už skupina začala naplno pracovat na materiálu pro novou desku. Jako producenta si vybrali Ricka Rubina, který dříve pracoval například s Beastie Boys, Metallicou a Red Hot Chilli Peppers. Podle skupiny byla hlavním impulsem právě k tomuto výběru "snaha vymanit se z nu-metalové škatulky, do které nás dosadili hudební kritici". Výsledkem práce, která trvala bezmála čtrnáct měsíců, se stala deska Minutes To Midnight, která vyšla 15. května 2007.


Minutes To Midnight a návrat (2007-současnost)


Okamžitě po jejím vydání se Linkin Park vydali na celosvětové turné, jehož součástí byl i koncert v pražské Sazka Areně 12. června 2007. Jak turné, tak i samotná deska sklidily po světě velký úspěch, především co se týče zájmu fanoušků. Mezi kritiky vyvolala ale deska velký rozkol. Podle jedné části se Linkin Park podařilo opustit nudná klišé nu-metalu a posunout se ve své tvorbě na novou a netušenou úroveň, podle druhé zase skupina přišla o část své jedinečnosti a zapadla tak mezi masu nevýrazných rockových skupin. Zájem fanoušků a podpora skupiny se odrazily i v oceněních, které skupina získala, když v listopadu 2007 obdržela skupina při předávání cen MTV European Music Awards 2007 cenu za Nejlepší skupinu roku. V březnu 2008 oznámila skupina nové evropské turné, během kterého se opět zastaví v České republice, a to 17. června v Brně. Po evropském a americkém Projekt Revolution 2008 chce kapela pracovat na nové desce, kterou chtějí vydat v roce 2009.

převzato z http://lpunderground.cz


Úklid

29. listopadu 2008 v 17:13 | LinkinLady** |  New
The image “http://i66.photobucket.com/albums/h279/ch_holly/other%20icons/linkinpark_08.png” cannot be displayed, because it contains errors. Musim to tady trošičku pouklízet, tak se nedivte, chvilku tu nebudu dávat svoje kendy, ale pouze info .. A pak zas moje kecy, nebojte :D
- Taky se chystá novej dess, ze pájo :D:D .. Néé, že by se me ten od Wazy nelíbíl, ale už tu byl dlooho :))
tak zatím tedy:-*

here comes the rain

29. listopadu 2008 v 13:45 | LinkinLady** |  Moe Kendy**
Nemůžu--Chape me nekdoo?


chester1.png picture by Supernatural_Dreams
ZAVISLOST

NENAVIST
UNAVA
i MISS SOMETHING

ugly
TIRED
boring
leaves are breaking ...
My dreams are stupid ...Nové LP underground 8

28. listopadu 2008 v 22:23 | LinkinLady** |  New
LP si znás vystřelili. A to doslova. Jěště nevíte, jak vypadá nový LPU 8 ...? .. Tady to máte...

JEN PRO SILNÉ ŽALUDKY xD..:

Track list:
  • 1 - You Ain't Gotsta Gotsta
  • 2 - Bubbles
  • 3 - No Laundry
  • 4 - Da Bloos
  • 5 - PB N' Jellyfish
  • 6 - 26 Lettaz In Da Alphabet
Emh..teď ta horší část ..:

NECHCI slyšet ty songy...

zdroj:linkin-park.cz

Fort Minor - Get Me Gone

28. listopadu 2008 v 22:15 | LinkinLady** |  Videa*&Texty*
The dude, he said that, like, when we were making the first Linkin Park record
He was like,
"Yeah you know, I don't know about the rapping like, I don't know... maybe you should just be a rock band."
You know what I mean, like, trying to change us
like they signed us as an act like what we sound like and then he's like
"Oh I don't know maybe you should just play keyboard"

Before the first song that you heard me on
There were people already tryin' to get me gone
Tellin' me to quit rapping
"Just play the keys"
That my band had a singer
They didn't need me
But my band had my back
So we did the tracks
Put out the album and the talk went flat
It was funny at first but then the humour faded
When some magazines printed that our label made us
We were to be good to be true
Some were saying ghost writers were writin' all that we do
So we had to disprove it
We spelled it out to the detail how we do it when we're making this music
After that I made it a rule
I only do e-mail responses to print interviews
Because these people love to put a twist to your words
To infer that you said something fucking absurd

Oh, did I lose you at infer?
Not used to hearing a verse that uses over first grade vocabulary words?
People used to infer that we were manufactured
Now I've got the interviews on file
Which people said what
Which number to dial
So now every enemy screaming insanity
All they're ever gonna be's another big fan of me
Bitch
..užasnej text:)) Eěte, že si to udělali kluci po svým:))

Vtip

28. listopadu 2008 v 20:08 | LinkinLady** |  Co mě zaujalo^^
Na WC se sejdou tři rockeři. Chester Bennington z Linkin Park, Jonathan z Kornu a Dexter z Offspring. Dexter vykoná svou potřebu a pořádně si utře ruce. ,,My z Offspring děláme všechno na plno." Řekne tvrdě a čeká na kámoše. Jonathan odstoupí od mušle, utře si ruce laškovně. ,,My z Kornu se rádi drsně pobavíme." Dodá na vysvětlenou. Chester vykoná svou potřebu, otevře dveře a odchází z WC se slovy: ,,My z Linkin Park si na ruce nechčijeme!"
tohle my vylepšilo náladu :)
Dneska je den na hovno...

TADY TU MÁM DOST RÁDA ...

Recenze na DVD Road To REvolution

27. listopadu 2008 v 19:19 | LinkinLady** |  LINKIN PARK
Kerrang Magazine orecenzoval Road to Revolution .. A myslím, že líp to už ani nešlo :))
Zdroj :lp.chemist.sblog.cz
The image “http://cdn.sparkart.net/mikeshinoda/content/photos/1227251200.1777.LINKINPARKKERRANG.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
Úžasné. Ohromující. Nezapomenutelné. Jen několik slov, popisujících událost, která se odehrála před pěti mesíci jednoho slunečného dne v Milton Keynes. Den neodpiratelného vítězství. Den plný naprosté dokonalosti, která pronikla do každého detailu. Den, který bude ve vzpomínkách šťastlivců, kteří měli tu možnost u něj být, žít ještě velmi dlouho. Po šesti letech putování po Severní Americe to bylo letos poprvé, kdy přistál na cizí půdě. Byli to právě jeho zakladatelé, kteří tu předvedli tak úžasné a dokonalé vystoupení, že se léta čekání najednou zdála vedlejší. Od chvíle, kdy se Linkin Park objevili na pódiu - v závěsu s obrovskými projekčními obrazovkami a pronikavým zvukem One Step Closer - mohl se jen těžko někdo z padesáti tisícového publika přát víc.
Přestože pro pochopení naprosté dokonalosti vystoupení byste ji museli na vlastní kůži zažít, dokáže vás Road To Revolution vrátit do onoho večera, který si zaslouží název "legendární", tak dobrě, jak to jen jde. Největší skupina jedenadvacátého století předvedla za podpory fanoušků, zpívajících slovo od slova, nejlepší vystoupení svého života; které se jim navíc podařilo skvěle zachytit. Díky procítěným a davem odzpívaným Numb, Breaking The Habit a What I've Done, ostrému Crawling a velmi vzácnému přídavku materiálu z Collision Course šlo o vystoupení, kterému se půjde vyrovnat, ale nikdy se nebude dát překonat. Vystoupení, které posunulo význam slova "dokonalost" až na samou hranici jeho možností, díky čemuž šlo o večer plný skvělé zábavy, a které se dá i dobře zachytit na záznam.
Možná to byla samotná zkušenost a atmosféra koncertu, která zmu dodala na dokonalosti. A přestože takové věci se na plastovém disku nedají zaznamenat, Road To Revolution se to úspěšně daří.

I miss you - cover...

24. listopadu 2008 v 21:35 | LinkinLady** |  Co mě zaujalo^^
N-E-M-U-Ž-U .... xD xD xD
TAkhle to prznit a eště to zveřenovat :D:D

DĚLÁTE SI PRDEL?

24. listopadu 2008 v 20:43 | LinkinLady** |  LINKIN PARK
PANEBOŽE! MUSÍM TO PROSTĚ PSÁT CAPS LOCKEM...

PANEBOŽE
PANEBOŽE
PANEBOŽE
PANEBOŽE
PANEBOŽE, JE TO LEPŠÍ NEŽ SEM ČEKALA..
OD 4 HOODIN SEM TO STIHLA 3X ..
HLTALA SEM TO
MILUJU TO!
MILUJU JIGGA WHAT/ FAINT
ROZJELI SE TAM VŠECI JAK HOVADO
MILUJU CHAZZUV NENAHRADITELNEJ HLAS
MIILUJU TEN OBRAZ TOHO DVKA
KDO TO JESTĚ NEMÁ..
AŤ DO TOHO TĚCH 600 INVESTUJE..
STOJÍ TO ZA TO ..
A JESTĚ THE LITTLE THINGS GIVE YOU AWAY MĚ NAHNALO SLZY DO OČÍ .. JE TO HODNĚ EMOČNÍ
PUSHING ME AWAY JAKO VŽDY EXELENTNÍ ..
A TEN OBRAZ ..ACH JO ..
..ale ne Live in texas nemá nic prostě ..

MAKES SOME NOISE!


Asi vás překvapím ..

23. listopadu 2008 v 17:25 | LinkinLady** |  Co mě zaujalo^^
Mám ráda DJ Wiche. A dost. Jedinej českej muzikat, kterej má šanci prorazit i mimo Čr.. Takže jeho novéj klip .. Vím, že vás to asi moc nebere, ale já ho mám prostě ráda.
( a zámaval mi na Semtex Culture xD xD .. )


Her Road To Revolution

22. listopadu 2008 v 9:51 | LinkinLady** |  New
taky se už chci dočkat TOHODLE! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nedospím ...

DJ Hanh - the Young & the hopeless

21. listopadu 2008 v 20:52 | LinkinLady** |  LINKIN PARK
Jistě si vzpomínate, že sem nedavno informovala o tom, že Joe bude dělat remix pro Dobrou Šarlotku :)) ..Tak sme se dočkali, aremix je na světe.)
No, de poznat, že to dělal Joe, prostě jeho styl, styl, kterej mám rada:))
Zdroj :bennington.blog.cz

news :)

21. listopadu 2008 v 20:45 | LinkinLady** |  New
Háádejte, co si du v pondělí kupovat? ANÓ! to osudné DVD xD ..Ach mám 4.12 svátek, tak naši řekli, že když me to ve škole tak de (což nejde) tak, že si to préj zasloužím :D:D ..Štastná jako blecha sem :)
Jináč asi nic nového se neděje :))

MOJE TIPOVAČKA xD

19. listopadu 2008 v 21:44 | LinkinLady** |  Moe Kendy**
1.Osobnost tohoto člena se plete s Bradovou - těžko říct.. možná Rob..
2.Tento člen NEMÁ rád hraní Halo dlouhé hodiny - beztak Chazz:D
3.Tento člen vlastní přes 200 párů bot Nike - vsadim se, že Joe
4.Tento člen nemůže spát bez zapnutého větráku, ať už je venku jakkoli chladno - Chazz...rozmazlenec xD
5.Tento člen má domácího mazlíčka jménem Kraken, který byl pojmenovaný podle mýtické postavy - Bred, ten je ten nejdivnější .. xD
6.Oblíbený hráč z týmu UFC tohoto člena je Anderson Silva - oh tak ot vážně netuším.. Dave?
7.Tento člen má každou živou show jednu nohavici zasunutou v ponožce - Bred.
8.Tento člen se nemůže dotknout svého ramene - Joe?:D
9.Původním plánem tohoto člena bylo stát se grafikem komiksů, ale nakonec přešel do hudebního průmyslu - Bud Mikey, bo Joe
10.Tento člen momentálně drží rekord jako ten, kdo dokázal žonglovat s největším počtem kusů ovoce najednou - hey xD xD xD xD xD ..Bred??
11.Tento člen byl uveden ve dvou knížkách o hudebním průmyslu (bonusová otázka: v jakých knihách?) - Mike. Ten je tak nejvic muzikalní
12.Tento člen dokáže zapojit / zprovoznit většinu počítačového hardwaru bez technické pomoci - Bred? Joe? Rob?
13.Tento člen se na letošním PR trefil do plovoucí vlaječky (nápověda: není to Phoenix) Rob
14.Tento člen měl maličkou roli ve filmu Bill and Ted s Bogus Journey- vím, že Chazz někde hrál ..
15.Nenarozené dítě tohoto člena mluvilo s Bonem a Paulem McCartneyem během 24 hodin - Chazzovo xD
16.Tento člen hrál na střední škole fotbal a soutěžil ve skoku o tyči - Phi
17.Tento člen miluje šatnu nazývanou tichá místnost, kde se rozehřívá před každou show - Bred
18.Oblíbený herec tohoto člena je Bruce Lee - Joe:D:D
19.Tento člen spolupracoval na obrazech s Garym Basemanem, Gregem Simkinsem a Dalekem - Mike
20.Tento člen chce závodit vtrojboji, tento rok (nejsem si jistá, jestli je to přeložený správně) - ehm .. sportovec tam neni nikdo xD xD ..
Vážne by mě zajimalo, jestli mám něco dobře xD ..

Blink 182 again?

19. listopadu 2008 v 16:02 | LinkinLady** |  Co mě zaujalo^^
Mark se po dlouhé době opět ozval na svém blogu a mluvil o přátelích, které ztratil. Ale další přátelství opět obnovil - s Tomem DeLonge!

Mark: "Ahoj. Už to je dlouho, co jsem psal na svůj blog. Poslední dva měsíce byly ty nejtěžší, co si pamatuju a doufám, že něco takového už nikdy nezažijeme. Nejdříve jsme ztratili našeho kamaráda a dlouholetého producenta Jerry Finna a pak ta letecká nehoda, která nám vzala kamarády Chrise a Che. Dokonce i o dva měsíce později stále nemůžu uvěřit tomu, co se stalo a je toho tolik o čem mluvit. Ale nechte mě říct, že na Little Chrise myslím každý den a svět už bez něj není to, co býval. Je to jeden z nejlepších lidí, co jsem kdy potkal. Cestovali jsme spolu světem, trávili spolu spoustu hodin v autobusech a letadlech, v hotelových halách a šatnách. Pracovali jsme spolu, smáli se a dělali si srandu z lidí. Když jsem ho viděl ve studiu, nezáleželo na tom, jestli byl s blink-182, +44 nebo neznámou kapelou kterou jsem produkoval, Chris mohl vejít dovnitř, představit se, zavtipkovat a ujistit se, že jsou všichni v pohodě. Dokázal to, že se všichni cítili jako doma. Jako by to byla rodina. Každého člověka, kterého potkal se stal jeho kamarádem navždy a mohl mluvit s kýmkoliv. Nezáleželo na tom, jestli to byla ta největší hvězda na světě nebo někdo, kdo čekal na show, Little Chris se k němu choval jako ke kamarádovi. Byl mi drahým přítelem. Jsem fakt nešťastný z toho, že tu není. Už nemám slov.

Taky jsem opravdu vděčný, že se Travis a DJ AM té hrozné noci dostali ven. Travis je pro mě brácha a od nehody si toho prožil tolik, že si to ani nedokážu představit. Od prvního dne po nehodě, když jsem ho viděl na popáleninovém centru v Georgii, přes nemocnici tady v LA, až po domov, jeho zotavování není krátké. Každý den je to o něco lepší. A není to jen můj brácha, ale taky nejlepší bubeník a muzikant, kterého jsem kdy viděl. Tenhle chlápek se narodil pro to, aby hrál na bicí a je skvělé ho vidět, jak se zase vrací zpět do studia za jeho sestavu.

Co se týká mě, taky jsem se vrátil do práce. Před pár týdny jsem šel do studia s Our Lunar Activities dokončit jejich desku. Chris Holmes a já jsem nahráli další tři jejich songy a už jsou u finálního mixování. Minulý týden jsem vypadl do New Yorku, kde jsem zahajoval All Time Low 2008 Woodie Awards pro MTVU. V den, kdy jsem se dostal zpět, jsem zašel do studia s kamarádem Richardem Gibbsem, který dělá do filmů. Měl hrubý nápad na song pro film, na kterém maká a chtěl abych přišel a pomohl mu s tím. Strávili jsme pět dnů ve studiu a přišli s fakt zábavnou skladbou pro film nazvaný "Fired Up", který vyjde příští rok. Je skvělé zase zpívat a dostávat se do toho. Tenhle týden Chris Holmes a já makáme na znělce pro TV Show. Dnes to bylo schváleno v prvním kole a teď to putuje k velkým producentům pro jejich názory. Doufám, že to bude brzo v TV. Sledujte program.

Ve středu všeho co se v poslední době stalo, Tom, Travis a já jsme spolu mluvili. Zezačátku pár telefonátů a pak před pár týdny jsme se na pár hodin všichni setkali. Byly to skvělé a velmi pozitivní rozhovory. Obnovili jsme svoje přátelství po 4 letech nemluvení. Je to dobrý. Zřejmě první otázka, která napadne spoustu lidí, je "Znamená to návrat blink-182?". Odpověď neznáme. Nemluvili jsme o tom. Teď je pro nás dobré, že se můžeme spolu vídat a nechat minulost minulostí. Události posledních 2 měsíců nahradily všechno, co se předtím stalo. Život je tak krátký."
zdroj: http://ava-plus44.com/

Skáááču radostí :))
a jak chlapec krásně mluví o Travovi, to se mi líbí :D:D

májk šinouda xD...

17. listopadu 2008 v 14:10 | LinkinLady** |  LINKIN PARK

..nechce se mi psát, tak za sebe necham mluvit někoho daleko hezčího xDxD

I dont care ..xD

17. listopadu 2008 v 13:57 | LinkinLady** |  Videa*&Texty*
TAk schválně ,, Koho tam najdete :P
...

1 2 3 ...

16. listopadu 2008 v 20:22 | LinkinLady** |  New
Brééé :)
1. 33 je krasnej věk Trave, takže ať se dožijes nejmín dvonásobku jěště xD ..

2. " Linkin Park se rozhodli vydat kompilaci Songs From The Underground, která bude obsahovat osm songů, které doposud byly jen a jen pro členy LPU. CD bude zahrnovat nevydané písničky "Hunger Strike", kterou jsme mohli slyšet zpívat Chestera s Chrisem Cornellem na letošním Projekt Revolution Tour, a "My December" - živou verzi z letoška. A co víc, koupí této desky získáte mesíční členství v oficiálním fanclubu LPUnderground, aby jste si mohli stáhnout živou verzi "Crawling" také s Chrisem Cornellem (to bude dostupné i pro stávající členy LPU). Ovšem jedna smutná zpráva je, že album nenajdete v běžných obchodech, ale pouze v internetovém obchodě Best Buy..."

3.jedli ste někdy Milku Fire? ..Týý kráso, tam je normálně chilli a celkem dost to pálí xD .. Teď to žeru xD xD ..
3. Zamilovala sem se ..:)

I need..

14. listopadu 2008 v 17:29 | LinkinLady** |  Moe Kendy**
Potřebuju se vykecat, potřebuju se vykecáát..
ách jo.. Newím proč zrovna ted posloucham Plain White, ale nějak mě ten jeho hlasek uklidnuje.. Ach jo, borec vám koupí prstínek za litr, ale vy si uvědomuje te, že nevíte, jestli chcete bejt snim..ach jo..semnou to ták složite
ach jo ach jo ach jo ach jo ...
Potřebovala bych jit na nějakej koncert
Někam se vyřvat
vyskákat
vybrečet
vidět Chazze
už mě dochází energie z toho koncertu..
Pohlavě do prdele..
Omlouvám se ..

Pracovití kuci xD

10. listopadu 2008 v 21:10 | LinkinLady** |  LINKIN PARK
Dobr dááán xD ,, jak pak se máte? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm? Já vela unavená :D:D ..ale jinak vela dobrá :D:D Hihihi hrabe mi :D:D:oh jaká krásná rýmovačka:D:DD:.. To víte, v pondělí večír vždycky melu z posledního:D
ach ti Linkin párci sou tak pracoviiti ... no posudte sami:
http://lp.chemist.sblog.cz/2005/08/06/5805
.. nO vono sa nič neděje, takže na vás sééééééééééru xD
...Dont lie..to me..