Říjen 2008

Néé asi > další sb :))

30. října 2008 v 22:10 | LinkinLady** |  New
Miluju ten dizájn xD


 

Děláte si prcku?

30. října 2008 v 19:21 | LinkinLady** |  Co mě zaujalo^^

Týýýýýýýýýýýý vole, takovej krasnej den to byl, šla sem s mýma

oblíbenýma děvčatama do Aidy( kdo nezná, tk je to snad ta nejlepčí cuukrárna ^^) a dala sem si svoje oblíbeny palačinkyy s hórou nutely a pomerančema, du dom tralalalala, vlezu na blog mé oblíbenkyně voéé a co tm nevidím! Konec Chazzovýmu skákání?? Děláte si ze mě prdel?? Me je jedno, že mu to doktor zakázal, ale chazz bez skákání?? há to je jak .... Trav bez bubnů!! No konec světa prstě!! Apokalipsa!! Já nevím co!! Du si hodit masšlu fákt .. To nejlepčí na jejich koncertech byly ty jeho jumpy __ Ách, další sklamání co se týče LP x( .. ..

Podzim&Blink

30. října 2008 v 10:15 | LinkinLady** |  Moe Kendy**
Jáá ten podzim miluju ^_^ .. ÚÚplně nejlepčejší roční období, néé? Ty listy všůdé, a jak je krásně hnusně, to mám rááda ^^^^^.. .Ste dneska ve školee? Já neéé heč :P .. A v pondělok du na vytahování stehůůů (stříhali me uzdičky nebo co- je to v hubě xD ))) No tk se toho veláá obávám :)) Jinaák dneska du nakupovaaati :)) Už je 30., že?? hmm tkže 26 dnu do Road To Revolution .. Ale teď mám nějáky LP prázdno.. Chápete né? xD .. Asi tak tejdem sem je neslyšela a ani po tom něják netoužím ... Divnéé .. Mám vždycky takový období, kdy na ně vůbec nemám "chuť" a vždycky me bere někdo iné ,, Teď nejvic jede Blink ^^ Ách musim jit uklízet :X ...Good Charlotte&Mr.Hanh

29. října 2008 v 11:35 | LinkinLady** |  New

Můůj třetí nejoblibenější člén >Joe< bude remixovat slkadbu Young and hopeless .. Pro Dobrou Šarlotku samozdrejmě xD Slkadba bude na jejich albu, který bude plný remixu od nejrůznějších DJůů.. Sme fákt zvědavá co zněj vypadne z chlapca jednoho xD ..

"hlásnout"

28. října 2008 v 13:19 | LinkinLady** |  Co mě zaujalo^^
A EŠČE něco!! Ser*** mě ty po**laný reklamiii!! Nějaká sladoučká holčička s růšovým blogískem o High school musical mi sem napíše esi bych pro ni nehctěla "hlasnout" ... áá Co myslíš?? Já myslím, že NE!!
Tkže pro ty co sem dou za podobným učelem.. SERTE NA TO!! xD .. Stejně vám nikde hlas nepridám a akorát se nase** xD

Just Dance _ GAGAGAGA xD

28. října 2008 v 13:02 | LinkinLady** |  Moe Kendy**
Vuuubec se mi to nelibíí :(:(

Ae kamošká furt mi to zpívala a pouštěla a mě to nakaziiilóó, znáte to nééé? Když se vám něco nelííbi ale musite si to furt pět !! Ježiš jk se někdo muže menovat Lady GaGa?? Linkin Lady to chápu ale GaGa xD xD ..

No to je fááák něco
Ježíííš asi dostanu na vanoce iPoda, ale vsadim se, že mě pořídí jen ten Gigovej xD .. No to bych je KOPLA XD .. Ešče je musim přesvětcit na Road To Revolution xD .. A objevila sem takové božíí hodiny s LP .. xD ..De doom :))

27. října 2008 v 21:34 | LinkinLady** |  New

Podle oficiálního prohlášení popáleninového centra Sherman Oaks v Kalifornii, kde se Travis Barker i DJ AM léčili z popálenin druhého a třetího stupně, jenž utrpěli při letecké nehodě z 19. září, byl dnes ráno Barker propuštěn z nemocnice do domácího léčení.

Bubeník bude ve své léčbě pokračovat v domácím prostředí. Lékaři očekávají, že pomocí intenzivní rehabilitace a dobré péče by se měl ze svých popálenin plně uzdravit za několik měsíců. Barker také ocenil velkou podporu jeho fanoušků a také poděkoval za to, že média respektovala a nadále budou respektovat jeho soukromí během náročné léčby.

Vyšetřování nehody malého cestovního letadla Learjet 60, která zavinila smrt čtyř lidí, stále pokračuje a vše i nadále nasvědčuje tomu, že nehodu zavinila technická chyba na stroji.
zdroj: blink182.cz

Wazy_

27. října 2008 v 21:28 | LinkinLady** |  New
Já se sté holky poseru xD ..

Opět a doufám, že naposled : HERE :))


Travis x))

27. října 2008 v 21:24 | LinkinLady** |  New

Trav napsal něco jako děkovačku, je to aji dojemný celkem xD ..No má za co děkovat, cglapec jeden ,, :)) ale moc mu přeju, aby si zas zabubnouval se synátorem a zajezdil na kole s dcerunkou xD ..
zdroj: tvl omlouvám se, ale já už neim xD ..

"Chhtěl bych hluboce poděkovat všem, kteří mi pomohli s aktuální situací. Nejdříve a především, Chris a Che byli mí přátelé. Dal bych cokoliv za to, aby tu dnes mohli být s námi, zdraví a šťastní. Nazvat je jen zaměstnanci by nebylo správný, byli víc než to. Chris byl můj nejlepší kámoš vůbec a nedokážu nikdy slovy vyjádřit, jak moc mi bude chybět. Che byl taky úžasný člověk a cením si toho, že vstoupil do mého života.

Jsem opravdu ohromený a navždy budu vděčný všem, kteří pomohli jejich rodinám. To je důkaz toho, že byli součástí mnoha životů, a to v dobrém.

Život v nemocnici!


Jak už doktoři od začátku říkají, uzdravování bude pomalý proces. Chystám se na 7. operiaci v pondělí. Dnes jsem konečně mohl pohnout se všemi prsty pravé ruky. Každý krok se zdá být ohromný a já dělám VŠECHNO, abych mohl být zpět u svých dětí. Jo, začal jsem znovu jíst maso, ale když mi to pomáhá k tomu, abych o to dříve doma držel své malé človíčky, tak to za to stojí. Zaměstnanci jsou bezvadní! Dr. Grossman a jeho tým jsou nejlepší. ŠÉF Barbara a sestry Betty, Jay, Emily, Julio, Lolita a Stephanie pro mě dělají to nejlepší.


Můj dobrý přítel Armen byl natolik laskavý, že mě zachránil od nemocniční stravy a donesl Jamba Juice, Wahoos a další věci, co jsem potřeboval k udržení mých kalorií a proteinů.

Navzdory tomu jste možná slyšeli, že se mnou bylo zacházeno fakt dobře, tady v LA i v Georgia. Nemocnice, ve kterých jsem byl, JSOU NEJLEPŠÍ.

Mí přátelé a rodina byli úžasní. Táta byl se mnou KDYKOLIV jsem ho potřeboval. Mé sestry, Jamec, Skinhead Rob, Daniel, Armen a samozřejmě Ricardo a Nicole mě fakt podpořili. JD a Mark Hoppus taky našli čas mě navštívit a podpořit. Estevan Oriol dokonce přišel s kalendářem.


Říct "díky" všem těmhle lidem není dostačující ...

Viděl jsem AMa. Poznal jsem, jak skvěle tu doktoři pracují a kolik toho dokáží. Jsem tak rád, že ho vidím a oba jsme šťastní a vděční, že jsme dnes naživu.

Nějaký čas teď využívám k tomuabych pomohl navrhnout letní kolekci Famous 09. Maxx, Jose a Bill na tom pořád makají. Jsou to fakt oddaní lidí a já jsem rád, že jim můžu říkat přátelé.

Teď odpočítávám dny, kdy budu moct odejít. Nemůžu se dočkat, až budu doma hrát na bicí s mým synem a jezdit na kole s mou dcerou. Nemůžu se dočkat, až uvidím fotky z narozeninové párty Landona, kterou jsme pro něj dnes udělali. Jsem zklamaný z toho, že tam nemůžu být, ale díky Bohu, že budu na spoustě, spoustě dalších.

Díky všem za podporu!"+44, when your heart stops beating

27. října 2008 v 21:15 | LinkinLady** |  Co mě zaujalo^^
On je prostě MEGABOREC! Vidíte, jak bubnuje jenom s jednou rukou .. Nemužu se na neho vynadívat.. **

LP shop

23. října 2008 v 14:00 | LinkinLady** |  Co mě zaujalo^^
Nudila sme se ve VT a projížděla sem si LP shop a narazila sem na TOHLE .. Myslíte, že to vlevo dole je orloj?? CCC svině.. A Brno tm nedaj! xD

Traviis x)

14. října 2008 v 21:26 | LinkinLady** |  Videa*&Texty*
NOooo Trav&AVril... JAko travis si to tm dobře dává ... Sorry,ale Avril mě příde jako namyšlená pipka.. xD ..Jak furt žvejká xD


Pause****

11. října 2008 v 15:06 | LinkinLady** |  New
Chtěla bych se jen omluvit Sbčkám, že teď nebudu mít moc času na to věnovat se jim,, Mám teď strašnou lítačku.. x( Tk se vám mooc omlouvám děti moje..
Loogicky ani sem nic nebudu přiidávat..Ale jenom na chviličku x)Animation LP**

6. října 2008 v 16:53 | LinkinLady** |  LINKIN PARK


tohle ysem sem musela proste dááááááááát x) zdróy odBettynyny x)
Prekráásný *__*

♪♥Щ!Şŝ-βΞииĬņĜτΘת♥♪ - Linkin Park gif - Photo 3 of 28♪♥Щ!Şŝ-βΞииĬņĜτΘת♥♪ - Linkin Park gif - Photo 1 of 28♪♥Щ!Şŝ-βΞииĬņĜτΘת♥♪ - Linkin Park gif - Photo 4 of 28
♪♥Щ!Şŝ-βΞииĬņĜτΘת♥♪ - Linkin Park gif - Photo 8 of 28♪♥Щ!Şŝ-βΞииĬņĜτΘת♥♪ - Linkin Park gif - Photo 6 of 28♪♥Щ!Şŝ-βΞииĬņĜτΘת♥♪ - Linkin Park gif - Photo 7 of 28

Wazy x)

4. října 2008 v 14:58 | LinkinLady** |  New
Wazy nám končí x( ,, Jenom se ti chcela říct, že tvuj bolg, jak tento tak ten před tím, byl naprosto skvělej, že byl vždycky první, blog na sem šla x) ,, A ty desingy *nádheáá>... Ale chápu tě. Já taky měla takový tendence, ale já zas do toho blogu tolik neinvestuju a ták,,, TAkže milá Wazy:) doufám, že na nás nezanevřeš a pořád nás budeš navšťevovat! x)
a nakonec jednu Travisovou xD ...
doufejme, že si za ně zas brzo sedne x)

Sb x)

4. října 2008 v 14:17 | LinkinLady** |  New
Betty x) další skvělý blogg x)

LP Undreground.cz

1. října 2008 v 17:45 | LinkinLady** |  New
Dávám tů odkaz na genialní stránku LPU.cz , moc výborný toto, a navíc organizuyou sraz fans, tk popřemýšlejte, já móžná pojedu teže:)