Říjen 2007

K 25.října

29. října 2007 v 16:02 | LP |  New
  1. Soulja Boy - Crank That
  2. Chris Brown - Kiss Kiss
  3. Timbaland ft. OneRepublic - Apologize
  4. Alicia Keys - No One
  5. Colbie Caillat - Bubbly
  6. Kanye West - Stronger
  7. Baby Bash - Cyclone
  8. Kanye West ft. T-Pain - Good Life
  9. Rihanna ft. Ne-Yo - Hate That I Love You
  10. Timbaland ft. Keri Hilson - The Way I Are

Nejprodavanější alba

13. října 2007 v 11:31 | LP |  New

Deska Bílé po dvou týdnech vystřídala v čele hitparády Chinaski

Praha 10. října (ČTK) - Nová deska zpěvačky Lucie Bílé nazvaná Woman se ihned po začátku prodeje vyšplhala do čela domácí hitparády nejprodávanějších alb. Album odsunulo na druhou příčku novinku kapely Chinaski nazvanou 07, která žebříček vedla v předchozích dvou týdnech. Pětici nejprodávanějších alb doplnily nahrávka finských Nightwish nazvaná Dark Passion Play, novinka Ewy Farné Ticho a výběr hitů Lucie Vondráčkové Pelmel 1993 - 2007.
Česká sekce Mezinárodní federace fonografického průmyslu (IFPI) dnes na svých internetových stránkách uvedla, že z domácí produkce se do první desítky probojovaly ještě nahrávky Radůzy, desky autorského dua Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř a alba Vypsané fixy a Petra Koláře.
Mezi 20 nejprodávanějšími deskami nechybí ani alba Anety Langerové, Sta zvířat a Bow Wave.
Ze zahraniční produkce měli čeští posluchači dále největší zájem o desky, které natočili James Blunt, Bruce Springsteen, 50 Cent, Robbie Williams, Annie Lennoxová, Rihanna, Nelly Furtadová a Avril Lavigneová.
Oficiální žebříček 50 nejprodávanějších alb a výběrů populární hudby publikuje IFPI každý týden na základě hlášení obchodů pokrývajících téměř polovinu objemu prodeje zvukových nosičů v České republice.
Editor: ČTK

Z4sH...

3. října 2007 v 13:14 | LP |  LINKIN PARK