Září 2007

50 Cent..x...Kanye West

22. září 2007 v 21:18 | LP |  New
Amerika se baví válkou raperů, ve které jde o statisíce prodaných desek. Od 11. září, kdy vyšla jejich alba, se "utkali" obchodně veleúspěšní Kanye West a 50 Cent.
Ten byl vyzývatelem nezvyklého souboje a nakonec jej prohrál. Ukázalo se to již 11. září, v den, který byl pro utkání obou raperů rozhodující.
"Pokud Kanye West prodá víc desek než já, budu sice spolupracovat s jinými umělci a skládat, ale už nikdy nevydám sólovou desku," zavázal se 50 Cent, který natočil album Curtis. I v Evropě oblíbený Kanye West přišel s titulem Graduation.
Čekalo se však na oficiální týdenní výsledky souboje, které se promítnou do hitparád magazínu Billboard. Podle tohoto týdeníku prodal Kanye West 957 000 kopií svého alba během prvních šesti dnů a 50 Cent zůstal v "závěsu" s 691 000 prodanými kusy.
Westovo vítězství se projevilo také na britské hitparádě. Po prohře s kreativnějším, umělecky otevřenějším Kanye Westem 50 Cent zrušil evropské turné včetně vystoupení v londýnské O2 Areně.
50 Cent, zástupce takzvaného gangsta rapu ze západního pobřeží USA, jenž má pověst lidového tvrďáka, našel pro sebe pár slov chvály: "Jsem potěšen, že jsem se podílel na jedné z nejúspěšnějších prodejních kampaní za poslední dva roky."
Souboj, který k nim přitáhl pozornost médií, nakonec prospěl oběma raperům. Věnoval jim obálku prestižní magazín Rolling Stone, internetový prodejce Amazon.com instaloval počítadlo, které sledovalo výsledky klání.
Obchodníci správně předpokládali, že většina zákazníků si koupí obě alba, aby je mohla porovnat. "Společně jsme prodali obrovské množství desek už v prvním týdnu. To je skvělý moment, který vstoupí do historie hip hopu," dodal 50 Cent.

RytmuS.TemaraF

18. září 2007 v 21:35 | LinkinLady**
Yeah, yeah, Miro Pele, tvoj tata vyjebaný, yeah au, Piešťany.
Moje meno je Rytmus, Temeraf,
ja som Piešťanský mýtus, Temeraf,
nemám kariéru z baneru, Temeraf,
tvrdo makal jebo tak veru, Temeraf.
nemám smolu že som Pašo, Temeraf,
nerobím s podmienkou vašou, Temeraf,
ja sa nepretekám s vami, Temeraf,
pochopte to že sme páni, Temeraf,
vystupujem ako zlatý klinec, Temeraf,
v tvojom klube vždy narobím binec, Temeraf,
raperi mi kradnú slová, Temeraf,
keď začnem ja môžete sa schovať, Temeraf,
chcete sa vyjadrovat ako ja, Temeraf,
moje slangy ty bojak, Temeraf,
moje hlášky ty žebrák, Temeraf, Temeraf, Temeraf, yeah.
My tu určujeme tempo, Temeraf,
nepičuj viac a zežer to, Temeraf,
žebráckych raperov ja bijem, Temeraf,
svojich ludi ja krijem, Temeraf,
s rapom dlhé roky žijem, Temeraf,
novinári majú záujem, Temeraf,
podte sem nech vás oplujem, Temeraf,
vaše články sú až na piču, Temeraf,
o hip hope vite piču, Temeraf, Temeraf, Temeraf, yeah.
Desmod, Tásler iné pičoviny,
ste jedna velka rodina,
nechcem byt medzi nimi,
píšte si o sebe a nejebte sa do rapu,
ty vaše úvahy sú zlé a sú na piču,
ja mám v piči vaše titulky a rozhovory,
stále ty isté nuly s toho ma už kokot bolí,
ste neobjektívny a píšete len o sebe,
ste mimo kvality a dobre vás s toho jebem,
my máme svoju scénu,svojich ludi,svoje kluby, Temeraf,
že vás všetkých pojebem do huby, Temeraf, Temeraf, Temeraf, Temeraf, yeah.
Nevyšiel som s karaoke, Temeraf,
začal som v fránskejj stoke, Temeraf,
stále prezentujem ulicu, Temeraf,
na kokote mám baranicu, Temeraf,
môžem jebať celý Aurel, Temeraf,
chce sa mi sa mi grcať, je to kandel, Temeraf,
Porota mi zjedla kokot, Temeraf,
a ja hreším jak kokot, yeah, Temeraf,
raperi vyhýbajú pohladom, Temeraf,
nechcú problém zo starým hovadom, Temeraf,
chcú byť tvrdý iban slovami, Temeraf,
na živo predomnou sú dosraný, Temeraf,
sú to vyjebané deti, Temeraf,
sú to hovná a smeti, Temeraf,
nezhnijem ako Kulkif, Temeraf,
lížete mu jeho kulky, Temeraf,
prezentujem moju genialitu, Temeraf,
ponukam iba kvalitu, Temeraf,
nemám jebákové plecá, Temeraf,
kaša ty vyjebaný feťák, Temeraf,
nemám spuchnuté nohy, Temeraf,
na tútp hru som dostal vlohy, Temeraf,
mám rád chlpaté piče, Temeraf,
tak chodte do piče, Temeraf,
mám rád chlpaté piče, Temeraf,
tak chodte do piče, Temeraf, yeah,yeah, Temeraf, Temerez, Temeraf, Temerz, Temeraf, Temeraf, yeah.

TafroB-POjď si hrát

18. září 2007 v 21:34 | LinkinLady**
Mladej a nasranej rapuju tak jak chci, nachcanej zavíram atrakci, vypadni a money tady nech. Ať můžu platit drinky, šminky fanynek už žádnej rap, jen fet, dva litry vodky, nevnímám svět, pak si prohlížím fotky. Ty už se těšíš až budeš pitvat, napřed je bitva, dobře se připrav. Myslíš, že mě znáš, je to kamufláž. Jsem fantom, zkurvenej rebel. Zavolej anton oslav to fantou . Přijdu si pro tebe. Stěžuj si kde chceš, že sem na tebe nebyl vlídnej. Škrábu se na koulích, zůstávám klidnej. Potřebuju odpočinek, tak aspoň dnes mě vynech, ať mě to těsně mine, svině. Jsem Tafrob děvko pojď si hrát, donutím tě kleknout, budu tě srát. Sem Tafrob děvko, musím se smát.. Děvko, děvko.. Chachacha… Jsem Tafrob děvko pojď si hrát, donutím tě kleknout, budu tě srát. Sem Tafrob děvko, musím se smát.. Děvko, děvko.. Chachacha… Asi sem namyšlenej, když ti říkám, co si myslím a ty to nechceš slyšet a potřebuješ kyslík. Směju se, že nechápeš mý texty. Asi nejsou dostatečně sexy. Ty svoje nech si. Dám ti lekci na protekci. Můžeš to zkoušet. šanci ti brát nechci, ale mě už nepokoušej. Mám projev kterej kouše, rozhodně ne pro teplouše. Zkušeně vybroušen a ten nehodlám opouštět. Nebudu dělat kompromisy kvůli vám, to s mou misí nesouvisí, jdu si sám, vůli mám. Proti všem jako nejmíň oblíbenej raper, chápej, trapnej, tak to do mě naper chlape. Ať můžu být ještě tvrdší, trefnější, ještě lepší, ještě přesnější. Sem zatracen, ztracen, vyvolen, na place zase nezaplacen ty vole, hrát na cech nebudu, jak fracek, pořád se bát facek. Verbální kastrace, hovno.Není mc bez kuráže, ani bettle bez urážek. Vidím ti do tvý pusy, máš tam hovno z mých podrážek, vážně, zastavit mě nedokážeš. Sem Tafrob děvko pojď si hrát, donutím tě kleknout, budu tě srát. Sem Tafrob děvko, musím se smát, děvko, děvko.. chachacha… Jsem Tafrob děvko pojď si hrát, donutím tě kleknout, budu tě srát. Sem Tafrob děvko, musím se smát.. Děvko, děvko.. Chachacha… Jsem Kain nebo Ábel. Anděl nebo ďábel. Já tě nesváděl. Tak nevyváděj. Raděj padej mladej, jestli ti moje řeči vaděj. Seš jenom další v řadě, nesnaž se battlovat, seš kretén. Odejdeš s brekem. Radši hrej teken a já jdu chlastat s backem, zatím se věnuj dětem, vezmi si vodní pistoli, nemávej kulometem. Budu hlučnej, už ne slušnej. Stručně, nemám prachy, pujč mě. Neuč mě, nejsem tvůj partner. Meleš pantem, buzerante. A hafo píčovin, že bys dal featuring To čumím, dostaneš tak leda po čuni. Pak si můžeš klidně plivnout (plivnout), nebo se mi příště vyhnout (vyhnout). Řekni to všem kámošům. Napiš si o mikrofon k vánocům. Bude ti hovno platnej, tvůj rap je špatnej. A z keců zůstal dávno šum… Jsem Tafrob děvko pojď si hrát, donutím tě kleknout, budu tě srát. Sem Tafrob děvko, musím se smát.. Děvko, děvko.. Chachacha… Jsem Tafrob děvko pojď si hrát, donutím tě kleknout, budu tě srát. Sem Tafrob děvko, musím se smát.. Děvko, děvko.. Chachacha…

TafroB-CHtěl sem mít

18. září 2007 v 21:33 | LinkinLady**
tyto řádky věnuju své matce vracim se letim na zpět vidim ten den kdy sem přišel na svět přesně ten den ti bylo 20 nejcennější dárek je ten malej chlapec byla si naivní mladá a hloupá holka nebyla si připravena být mi dobrá matka našla sis hajzla co mě dokázal jen mlátit zkurvenej ubožák kterýmu nejde řikat tati naštěstí netrvalo dlouho přišel rozvod bohužel netrvalo dlouho přišel další kokot on nechtěl mě já nechtěl jeho us vých rodičů bylo jediný pro moje dobro s tebou bych měl hovno vim to už nebolí to už ani mi to není líto sorry nic pro mě neznamenáš zamrzl veškerej cit si mi ukradená je mi jedno že sem tě neviděl už 7 let v srdci mám pocit jako bych už nebyl tvoje krev si pro mě míň jak vzduch míň jak nic rozmazanej nápis kterej nemá význam číst chtěl sem mít normální dětství a žít normální život však víš chtěl sem jen to a nic víc chtěl sem být synem pro matku chtěl sem být synem pro fotra chtěl sem jen cítit tu lásku kterou sem od nich nedostal tyto jedovatý slova sou pro mýho fotra choval ses ke mě jako bych byl jenom kus hovna z tvoji lásky mám do dneška jizvy na těle i na srdci neodpustim ti to nikdy malej fízl zmrd velká nula blbá guma smrdlavej prd velká kunda řekni mi jakej je to pocit mlátit mimino doufám že skapeš nebo skončíš sám ty dilino litiju nepamatuju si že sem tvůj syn lituju nepamatuju si ani tvůj ksicht nikdy sem neměl příležitost řikat ti tati už to nemůžeš vzít zpátky nedá se to vrátit všechno to špatný co mám v sobě je po tobě musel sem poslouchat jak sem ti strašně podobnej nosim tvoje jmeno a v srdci věčnou bolest všechno to dobrý co si zbořil jako ledoborec nedostal sem šanci jako malý děcko přeju ti ať shoříš v pekle za to všecko poslední moc vítr rozfouká popel spláchnu to všecko do hajzlu uklidim bordel chtěl sem mít normální dětství a žít normální život však víš chtěl sem jen to a nic víc chtěl sem být synem pro matku chtěl sem být synem pro fotra chtěl sem jen cítit tu lásku kterou sem od nich nedostal

CHriS Brown-Say gooDbye-Text

18. září 2007 v 21:30 | LinkinLady**
Baby come here and sit down, let's talk

I got a lot to say so I guess I'll start by

Saying that I love you,

But you know, this thing ain't been

No walk in the park for us

I swear it'll only take a minute

You'll understand when I finish, yeah

And I don't wanna see you cry

But I don't wanna be the one to tell you a lie soHow do you let it go? When you,

You just don't know? What's on,

The other side of the door

When you're walking out, talk about it

Everything I tried to remember to say

Just went out my head

So I'ma do the best I can to get you to understandThere's never a right time to say goodbye

But I gotta make the first move

'Cause if I don't you gonna start hating me

Cause I really don't feel the way I once felt about you

Girl it's not you, it's me

I kinda gotta figure out what I need (oh)

There's never a right time to say goodbye

But we know that we gotta go

Our separate ways

And I know it's hard but I gotta do it,

And it's killing me

Cause there's never a right time

Right time to say goodbyeGirl I know your heart is breaking

And a thousand times I

Found myself asking, "Why? Why?"

Why am I taking so long to say this?

But trust me, girl I never

Meant to crush your world

And I never

Thought I would see the day we grew apart

And I wanna knowHow do you let it go? When you,

You just don't know? What's on,

The other side of the door

When you're walking out, talk about it

Girl I hope you understand

What I'm tryna say.

We just can't go on

Pretending that we get along

Girl how you not gonna see it?There's never a right time to say goodbye

But I gotta make the first move

Cause if I don't you gonna start hating me

Cause I really don't feel the way I once felt about you

Girl it's not you it's me.

I kinda gotta figure out what I need (oh)

There's never a right time to say goodbye

But we know that we gotta go

Our separate ways

And I know it's hard but I gotta do it,

And it's killing me

Cause there's never a right time

Right time to say goodbyeListen to your heart

Girl you know,

We should be apart, baby I

I just can't do it

I, I just can't do it

Listen to your heart

Girl you know,

We should be apart, baby I

I just can't do it

And sometimes it makes me wanna cry

Oh, oh, oh, oh, oh, oh, oh [4x]

Do you hear me crying?

Oh, oh, oh [4x]There's never a right time to say goodbye

But I gotta make the first move

'Cause if I don't you gonna start hating me

Cause I really don't feel the way I once felt about you

Girl it's not you it's me.

I kinda gotta figure out what I need (oh)

There's never a right time to say goodbye

But we know that we gotta go

Our separate ways

And I know it's hard but I gotta do it,

And it's killing me

Cause there's never a right time

Right time to say goodbyeThere's never a right time to say goodbye

But I gotta make the first move

'Cause if I don't you gonna start hating me

Cause I really don't feel the way I once felt about you

Girl it's not you it's me.

I kinda gotta figure out what I need (oh)

There's never a right time to say goodbye

But we know that we gotta go

Our separate ways

And I know it's hard but I gotta do it,

And it's killing me

Cause there's never a right time

Right time to say goodbye

Disharmonia-Prečo plačeš

18. září 2007 v 21:28 | LinkinLady**
MoooOcZ tahLe pisN11čKa..
Povedz mi prečo plačeš, povedz mi čo ťa trápi, povedz mi to skôr než jeden z nás druhého stratí, musíme sa rozlúčiť ty chceš odbočiť a ísť rovno. Nikdy na teba nezabudnem! Zbohom! Prečo to je také ťažké keď sa cesty rozdelia, zostane len kopa sĺz a nejaká pekná spomienka. Prečo sa rozchádzajú tí ktorí sa mali tak radi, prečo sa rozdelia dvaja ktorým to najviac ladí. Navzájom si lámať srdcia, načo je to dobré, rozdeliť dve postavy ktoré majú toľko zhodné. Načo spôsobovať bolesť keď je úplne zbytočná, načo je dobrý koniec keď sa láske nič nevyrovná. Načo niekto začal ľúbiť ak je to len veľký podvod, povedz mi prečo opak vzťahu môže byť len rozchod. Neplač už konečne, usuším ti mokrú tvár, skús zabudnúť na to zle, mysli na to čo dobré dal. Mysli na veselé chvíle, neľutuj na to čo si spravil mohlo to byť naposledy čo si niečo také zažil. Netráp sa už preto, prídu ešte krajšie chvíle. Viem že táto bola vyvolená, prídu ďalšie iné. Skús sa trošku vzchopiť viem že to ide ťažko pozbieraj sa prosím, vymažeš to novou láskou. Hovorí sa to ľahko ale ťažšie sa to koná, poutieraj si slzy všetko začína odznova. Povedz mi prečo plačeš, povedz mi čo ťa trápi, povedz mi to skôr než jeden z nás druhého stratí, musíme sa rozlúčiť ty chceš odbočiť a ísť rovno. Nikdy na teba nezabudnem! Zbohom! Mali sme rovnaké plány, mali sme rovnaké sny, vytvárali sme ich dlho ale nik nestratil, stále kopeš jamu a zakopávaš všetky spomienky, nemyslel som že ti budem len jedným do zbierky. Už nechcem všetky tie už chcem len teba, dala si mi toľko vecí čo mi iná nedá. Pýtam sa prečo plačeš že vraj sa veci zmenili, a čo čakáš keď sme toľko času spolu strávili. Zažili sme spolu slnko, no aj víkend na horách, zažili sme spolu vrchy no aj slzy v údoliach. Poznám ťa už na toľko že viem načo myslíš. K životu ťa potrebujem ešte viac ako kyslík. Aj keď sme občas zlý psi, pozeráme na iné. Pre nás ste stále iba naše jemné bohyne. No tak neodbočuj z cesty, nechaj tomu voľný priebeh lebo iba s tebou sa oplatí žiť svoj príbeh. Chcem ťa mať stále pri sebe no tak moja už neplač nejak všetko už napravím skúsim povedať prepáč alebo iným slovom ťa nejak skúsim potešiť, spojme cesty a skúsme si to nejak vyriešiť!

Indy&Wich-ZlatokoP¨-Text

18. září 2007 v 21:25 | LinkinLady**
Komu se nelení, tomu se zelení,
kdo šetří má za tři..krát víc krmení,
staví plot, chce mít moc jako KGB,
dělá musado, jiu jitsu, je trochu misuge.

To seno selí, bílý a zelí,
tablety je jou ou alobal, chill-out
život je fajn je sladkej jak Deli,
chtěl bejt boss, nahoře v ATP elita.

Jeho byt je teď jeden velkej megabit,
internet, set-top box, modem a satelit,
pořídil GPS, kompas, laptop, fax,
Audi TT a vyšlechtil svýho pittbulla.

Jeho posedlost ho schvátí jak cholera,
jede jak rodeo bejk z Toleda,
má svůj biz, svůj chick, je to šikula
neni sranda jde přes mrtvoly jako Godzilla

Piko, hero, CoCo bello,
lidi rádi ničej svoje tělo,
narko, zlatokop, diamant v Euro,
kredit šmelo, konto na Seychelo

Piko, hero, CoCo bello,
lidi rádi ničej svoje tělo,
narko, zlatokop, diamant v Euro,
kredit šmelo, konto na Seychelo

Navečer do půjčovny pro další DVD,
scheckovat něco s Bruce Lee, je to luxusní,
čóroval svačiny v kostele, ikony,
digihry, pantofle, kazeťák z Číny.
Vybírá výpalný, vstupný a tak si
vybírá jen dobrý maso, ne žádný flaksy,
nemá rád cizince, hippies a greenpeace,

využívá úlevý, dávky, dotace, zkratky.
Zásobuje síť zastaváren, bazarů,
má prsty ve všem, cokoliv chceš, včetně hazardu
chce udělat kševt jako Tango a cash,
chce Bony a klid a vypadnout pryč.

Leze na každej mejdan do VIP,
leze před každej foťák jako niemandie,
lásku si kupuje, neni drahá,
lásku si sežene všude, dá ji každá druhá

Piko, hero, CoCo bello,
lidi rádi ničej svoje tělo,
narko, zlatokop, diamant v Euro,
kredit šmelo, konto na Seychelo

Piko, hero, CoCo bello,
lidi rádi ničej svoje tělo,
narko, zlatokop, diamant v Euro,
kredit šmelo, konto na Seychelo

Přijel do města udělat nejlepší kšeft,
udělal jedinou chybu - neměl to chtít hned,
dostane vitamin C, sodu, už nemá valuty,
blbej deal s kudlou v břiše má to nahnutý.

Nosítka v sanitě, dostává elektro šok,
tik, naskočí tep, votvírá voko,
neni mu fajn, má 100 na 220,
chce zas rači umřít chce se mu zvracet.

Sanita na Florenci staví u silnice,
siréna zhasla, EKG - finito, je konec,
má blbý PH a ještě horší RH,
takovej mladej a ztrácí kejhák.

Neuróza, exploze - pár set kilotun,
skleróza, Alzheimer, narkóza a Parkinson
měl šetřit lesy, třídit odpad bej víc Besip,
měl víc sportovat, ten typ už neni fit...

..HF,ADi0

18. září 2007 v 21:22 | LP

☻LOv3☻

18. září 2007 v 21:19 | LP
 • Proč nemůže člověk milovat toho, koho by chtěl, ale proč vždycky miluje toho, koho milovat nesmí ?
 • Na lásku není jiný lék než ještě víc lásky.
 • V lásce se střídá radost a bolest.
 • Dva milostné dopisy píšeme těžko.První a poslední.
 • Nikdy se nemrač, i když jsi smutná, protože nikdy nevíš, kdo se může zamilovat do tvého úsměvu !
 • Neztrácej čas pro někoho, kdo ho nechce trávit s tebou.
 • Lásku si nemůžeš vynutit lichotkami, protože vždycky přichází sama.
 • Přátelství může skončit láskou.Ale láska nikdy nemůže skončit přátelstvím.
 • Láska je jako slzy.Rodí se v očích a padá k srdci.
 • Nabídnout přátelství někomu, kdo chce lásku - to je jako dát chleba někomu, kdo umírá žízní.

Hvězdy bez make-upu c.2

16. září 2007 v 16:18 | LP

Super Náhradník- foto

15. září 2007 v 19:26 | LP

STEP UP

15. září 2007 v 19:25 | LP

KreS♫LEny

15. září 2007 v 19:20 | LP

žebříčky

3. září 2007 v 16:16 | LP |  New
Amercický žebříček od 30.srpna:
Top 10 - singly:
 1. Fergie - Big Girls Don't Cry
 2. Soulja Boy - Tell 'Em Crank It Up
 3. Kanye West - Stronger
 4. Timbaland ft. Keri Hilson - The Way I Are
 5. Sean Kingston - Beautiful Girls
 6. Plain White T's - Hey There Delilah
 7. T-Pain ft. Akon - Bartender
 8. Fabolous ft. Ne-Yo - Make Me Better
 9. Plies - Shawty
 10. Rihanna ft. Jay-Z - Umbrella
Britský žebříček od 26.srpnaTop 10 - singly:
 1. Kanye West - Stronger
 2. Sean Kingston - Beautiful Girl
 3. Robyn With Kleerup - With Every Heartbeat
 4. Timbaland feat. Doe / Keri Hilson - The Way I Are
 5. Gym Class Heroes - Clothes Off!!!
 6. Plain White T's - Hey There Delilah
 7. Hard-Fi - Suburban Knights
 8. Kate Nash - Foundations
 9. Fergie - Big Girls Don't Cry (Personal)
 10. 50 Cent ft. Justin Timberlake & Timbaland - Ayo Technology

Men??Women??Emo??

3. září 2007 v 16:11 | LP
Jk by ste se rozhodli???ya bych asi sla na pany:D:D