Buď-a nebo....

13. února 2007 v 11:27 | LP
Fakta, který ukazujou proti sebevraždě:
1)Kurtovi bylo 27 let. Měl dcerku Frances, ženu Courtney Love, obě zřejmě miloval (o dceři nepochybujme). Byl na vrcholu své kariéry a jeho fanoušci ho doslova milovali. Nikdo nikdy nepředčil famózní úspěch Nirvány. Měl dost peněz, slávu, lásku, přátele. Vše. Jaký je tedy důvod sebevraždy?
2) Dva dny před nalezením těla Kurta Cobaina si Courtney Love najala detektiva, který ho měl najít (Kurt byl již týden nezvěstný). To už ale přece Kurt měl ležet dávno zastřelený v pokoji nad garáží. Viděl někdo ženu, která najme detektiva ještě předtím, než se podívá, jestli její hledaný není doma?
3) Na dokumentu, natočeném po Kurtově smrti vystoupil jistý El Duce, který řekl, že mu Courtney nabídla 50 000 dolarů, aby zabil Kurta a nakonec se prořekl, kdo ho vlastně zabil. Byl to prý jistý Alan, ale dál to nedořekl. Několik dnů po natočení tohoto rozhovoru našli Ela mrtvého. Prý ho zajel vlak.
4) Kurt měl v době smrti v těle asi 1, 5 miligramů heroinu na 1 litr krve. V životě by takový člověk neuzvedl brokovnici.
5) Byla to právě Courtney, kdo našel dopis na rozloučenou. Jak ho mohla najít, když dům prošel policejní prohlídkou a detektiv Grant prohledal vše, včetně postele, kde údajně dopis pod polštářem našla, protože tam hledal drogy?
6) Dopis, který po sobě údajně zanechal vlastně ani nedopsal on. Poslední čtyři řádky jsou napsané prokazatelně někým jiným. Proč?
7) Na zbraní nejsou žádné otisky. Že by je Kurt hned po tom,co si rozstřelil hlavu brokovnicí, setřel?!
Fakta, který ukazujou na sebevraždu:
1) Několik dní před smrtí změnil závěť.
2)Kurt nesnášel slávu, hluk potlesku a davu ho ničil. Bral heroin a byl v těžké depresi. Jeho texty prokazují určitou dávku skepse, pesimismu a nenávisti.
3) Kurtova teta Marry je stále pevně přesvědčena, že se Kurt zabil sám. Již v 17 letech napsal text písně Sebevražda u moře. Byl takový, měl těžký život a na sebevraždu pomýšlel již dlouho.
4) Již dvakrát mu Courtney zachraňovala život tím, že jej převezla do nemocnice s předávkováním. Tento případ "sebevraždy" tedy nebyl jediný, bohužel ale nejúčinnější. Proto je jasně prokázáno, že Kurt opravdu pomýšlel na smrt....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvoje nej skupina???

Black eyed peas 10.2% (17)
Linkin Park 65.9% (110)
Pussycat dolls 4.8% (8)
US5 7.2% (12)
Tokio Hotel 3% (5)
Eva a Vašek(Surf) 9% (15)

Komentáře

1 STARSHINE STARSHINE | E-mail | 29. ledna 2008 v 15:48 | Reagovat

Přečti si knížku Těžší než nebe,ten spisovatel na tu knížku shromažďoval materiál pět let,než ji vydal,chodil všude po kurtových známých,prostě na ni makal,je to Kurtuv životopis,a já tomu věřim co je v té knížce.Je lepší shořet než vyhasnout,jak říkal Kurt...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama