Kelly Clarkson-Info..

2. prosince 2006 v 23:21 | LP
Datum narození: 24.04.1982
Místo narození: Burleson, Texas, USA
Znamení: Býk
Kelly Clarkson je krásná, mladá vítězka první série soutěže American Idol (americké verze populární pěvecké soutěže Pop Idol), která ihned po svém vítězství doslova "pobláznila" celou Ameriku. Její debutové album nese název "Thankful" a prvním singlem se stala píseň "Miss Independent", kterou pro Kelly napsala Christina Aguilera.
Pravdou je, že nová deska "Breakaway" Kelly je již nějaký čas na světě a stejně jako debut ji předchází reputace jako hrom. První singl - titulní "Breakaway" - vyšel již před nějakým časem, protože uváděl soundtrack k filmu "Deník princezny 2".
Kelly totiž při natáčení nové desky udělala hodně nečekanou věc: V podstatě zahodila styl, kterým se vydala na "Thankful", obklopila se vskutku silným autorským týmem a s nimi začala skládat naprosto odlišné album, než bylo to předchozí. Kelly značně přitvrdila a soulové rytmy vyměnila za výborný kytarový sound á la Avril Lavigne. Samozřejmě se dostalo i na balady, i když jejich podíl je na rozdíl od prvního alba daleko menší, navíc některé z nich je těžké zařadit přímo do balad. Pro Čechy je na desce jedna hodně zajímavá věc. Písničku "I Hate Myself For Losing You" natočila jako "Spousta andělů" i Aneta Langerová. Verze na "Breakaway" je pochopitelně s originálním textem.
Diskografie
obal
Breakaway
1. Breakaway
2. Since U Been Gone
3. Behind These Hazel Eyes
4. Because Of You
5. Gone
6. Addicted
7. Where Is Your Heart
8. Walk Away
9. You Found Me
10. I Hate Myself For Losing You
11. Hear Me
12. Beautiful Disaster (Live)
Thankful
1. The Trouble With Love Is
2. Miss Independent
3. Low
4. Some Kind Of Miracle
5. What's Up Lonely
6. Just Missed The Train
7. Beautiful Disaster
8. You Thought Wrong (featuring Tamyra Gray)
9. Thankful
10. Anytime
11. A Moment Like This
12. Before Your Love
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama