Říjen 2006

Nirvana

29. října 2006 v 11:04 | LinkinLady**
NIRVANA

Britney Spears

29. října 2006 v 10:45 | LP
BRITNEY SPEARS

Simple Plan

29. října 2006 v 10:32 | LP
SIMPLE PLAN

JOe-foto-

28. října 2006 v 11:07 | LinkinLady**

Info o skupině

27. října 2006 v 21:49 | LP
"Největším omylem by bylo pokládat nás za čistě rockovou kapelu," říká kytarista Brad Delson. "Myslíme, že naše hudba je průřezem mnoha žánry, křížencem toho, na čem nás šest vyrůstalo." Titul debutového alba skupiny a původní název skupiny, Hybrid Theory, popisuje jak umělecké cíle jejích šesti členů, tak i její přístup ke skládání hudby. Zvuk Linkin Park, ve kterém se míchá tvrdý alternativní rock, hip-hop a elektronika, je jim zcela vlastní a je posílen jejich pozoruhodně silným, "organickým" psaním songů. Vše je ale především nenásilné..

Kapela začínala v malém studiu v ložnici Mika Shinody, kde on a Brad nahráli v roce 1996 první materiál skupiny (tenkrát se jmenovali Xero). Ti dva spolu dlouho chodili do školy, kde také poznali bubeníka Roba. S Joem se Mike seznámil na Pasadena Art College, kde studoval grafický design. Bradovým spolubydlícím na kolejích byl basista Phoenix, který opustil kapelu po vysoké (kvůli turné s jeho původní skupinou The Snax) a vrátil se o rok později. Posledním dílkem skládačky byl zpěvák Chester Bennington, který začal dělat nahrávky v 16 letech. "Když mi byly 2, běhával jsem po domě a zpíval písničky od Foreigner, ještě je to někde nahraný. Když jsem se naučil mluvit, vykládal jsem každýmu, že ze mě vyroste zpěvák," směje se Chester
.

Info o něm

27. října 2006 v 21:47 | LP
ZPĚVÁK
Jméno:Chester Charles Bennington
Přezdívka:Chazzy,Chazz,také známý jako chemikJ
Datum narození:20.3.1976
Stav:Ženatý od 31.10.1996 se Samantou-rozvod- teď s Talindou
Děti:Syn Daren Sebastian (narozen 19.4.2002) a s Talindou Tyler Lee
Bydliště:Původně z Phoenixu (Arizona),nyní Los Angeles (Kalifornie)
Etnický původ:Američan
Sourozenci:39letý bratr
Zvířátka:Dva psi-australský stepherd a křížence labradora a rotvajlera
Američan Chester Charles Bennington alias Chazy Chaz je frontmanem a predevším zpěvákem Linkin Park. Narodil se 20. března 1976 v Arizoně ve Phoenixu. Nyní jako všichni členové kapely žije v Los Angles v Kalifornii. 31. října 1996 se oženil se Samanthou, s kterou má syna Dravena Sebastiana, který se narodil 19. dubna 2002. Na jaře 2005 podala Samantha žádost o rozvod. Po rozvodu byl syn, Draven Sebastian, svěřen do opatrovnictví matky. Chaz má jednoho bratra, kterému je 39 let. Když žil ještě se Samanthou, měli dva psi - australského stepherda a křížence labradora a rotvajlera. (Neví se komu nakonec oba psi zůstali.) Původně Chester chodil na Greenway High School, když se přestěhoval začal chodit na Washington High School, kterou dokončil v roce 1994. Svůj hlas začal cvičit údajně již ve třinácti letech. Jeho první nástoj byl piano, dnes je sžitý s kytarou, o které tvrdí, že by bez ní nemohl být. Ovšem hrát ho na kytaru je málokdy k vidění. Když byl Chazy malý dítě, sexuálně ho zneužíval jeden známý jejich rodiny, a to byl Chazyho otec policista. V jedenácti se mu rozvedli rodiče, jednou byl zatčen za držení marihuany a jednou se stal i bezdomovcem. Ze všeho se dostat mu pomohla jeho matka, které jak sám říká je za to velmi vděčný. Díky těmto všem okolnostem začal brát drogy. Včas si ale uvědomil co dělá a na koncertu k prvnímu albu Hybrid Theory s drogama definitivně skončil. Ale stále prosazuje názor, že kdyby mohl v americe něco povolit, tak by to byla právě výše zmiňovaná marihuana. Na druhou stranu tvrdí, že sám už by si ji nedal. Mezi jeho oblíbené kapely patří Depeche Mode, Led Zeppelin, Stone Temple Pilots, Foreigner, Rush a další. V roce 1993 byl zpěvákem skupiny Grey Daze. Za čas se mu ozval Mike a poslal mu svoje demo, až do něj zkusí nahrát svůj hlas. Když nahrávání hlasu do dema dokončil, pustil to Mikovi hned do telefonu. Mika jeho hlas velmi zaujal a druhý den Chester přijel do Los Angeles a stal se členem kapely. Chester se jednou přiznal, že rád vaří a co paří? Tony Hawks Pro Skater II for PC. Už od dětsví nosí Chaz brýle, které už vlastně bere jako modní doplněk, ale bez nich téměř nic nevidí. Patří mezi nejlépe potetované umělce světa a sám vlastní tetovací salon Club Tattoo. Jeho nejznámější tetování jsou barevné plameny na předloktích. (Sám jsem si je už dvakrát zkusil na čas nechat udělat a můžu to jedině doporučit. Cítíte se jako král světa).Chaz měl taky jeden čas kroužek ve spodním rtu, ale na žádost své dnes již bývalé ženy Samanthy si ho sundal.
Chazzy, Chazz, chemikJ to vše je Chester Charles Bennington. Narodil se 20.3.1976 ve Phoenixu(Arizona). Začal studovat na Greenway High School, ale dostudoval a odmaturoval až na Washington High School v roce 1994. Jeho dětským snem bylo stát se pátým členem skupiny Depeche Mode. Jako zpěvák se poprvé představil se skupinou Grey Daze, která vydala dvě alba a úspěch měla převážně jen v Arizoně. Jeho život byl hodně spojován s drogami a znásilněním(vlastní příbuzný). Chazz nosí brýle, ale na koncerty a jiná představení si je sundává. Jenže bez brýly je prý téměř slepý. Má o 13 let staršího bratra. Ve 20 letech se oženil se Samanthou a 19.dubna 2002 se jim narodil syn Draven Sebastian. 12. Tolik tetování má na svém těle, tvrdí že každé má svůj význam. Chester propůjčil svůj hlas upírovi Leesatovi ve filmu "Qeeen Of The Damned" a zaspíval i píseň System. Patří mezi oddané fanoušky zpěvačky Madonny.

Phoenix**info

27. října 2006 v 21:43 | LinkinLady**
(Baskytara)
Jméno:David Michael Farell
Přezdívka:Phoenix
Datum narození:8.2.1977
Bydliště:Původně z Massachusetts,ale později se přestěhoval do Mission Viego,nyní žije v Los Angeles
Etnický původ:Američan
Škola: Dave se na střední škole připojil ke skupině 'Tasty Snax'. Později se přejmenovali na 'The Snax'. Během hraní se skupinou The Snax, Phoenix zaměnil svou kytaru za baskytaru a u ní už zůstal.
Vysoká škola: Promovaný na UCLA
Ostatní skupiny: Phoenix byl originální bassista Xera, potom se rozhodl odjet na turné se svou původní kapelou The Snax. Po roce a půl se vrátil už k Linkin Park.
Životopis:
Po dokončení střední školy promoval na "University Of California". Na střední škole hrál se skupinou Tasty Snax, později jen The Snax, nejdříve na kytaru, poté na baskytaru. Poté se připojil ke Xeru, ale pak odjel na turné s The Snax. Po vydání Hybrid Theory se vrátil k Linkin Park (všiměte si fotky na zadním obalu, Phoneix tam není).
Vzhled:
Má hnědé, až zrzavé vlasy (které často skrývá pod kšiltovkou) i fousy, náušnice v obou uších, nemá piercing ani tetování. V současné době má holou hlavu (sledujte pří výstupu naběhlou žílu na hlavě, např. Live In Texas).
Záliby:
Rád hraje fotbal, jezdní na snowboardu a hraje videohry. Má rád zmrzlinu, umí hrát na baskytaru, violu a cello! Jeho oblíbený film je Statečné Srdce.

Oblíbená hudba:
Deftones
The Roots
Weezer
The Beatles
Sarah McLaughlin
Hughes & Wagner
Harrod & Funck

Bred**info

27. října 2006 v 21:38 | LinkinLady**
(Kytara)
Jméno:Bradford Phillip Delson
Přezdívka:Říká si ''Big Bad Brad'' (velký zlý Brad) nebo zkráceně BBB
Datum narození:1.12.1977
Stav:Má přítelkyni
Bydliště:původně je z Agoury (Kalifornie),nyní žije v L.A (Kalifornie)
Etnický původ:Americký žid
Škola: Agoura high shool
Vysoká škola: Brad má bakalářský řád v Komunikaci z UCLA.

Rob**info

27. října 2006 v 21:32 | LinkinLady**
(Bicí)
Jméno:Robert Gregory Bourdon
Datum narození:20.1.1979
Stav:Má přítelkyni
Bydliště:Původně Calabassas (Kalifornie),nyní žije v Los Angeles
Etnický původ:Americký žid
Škola: Agoura high school
Vysoká škola: Chodil na Sata Monica College na Finance.
Předešlá práce: Byl číšníkem.
Nástroje: Začal hrát na bicí už na základní škole poté, co byl na koncertu Aerosmith. Jeho matka zná Joeye Kramera (bicí u Aerosmith) a ten ho vzal do zákulisí celé práce. Taky rád hraje na piano, když má čas.
Zájmy a koníčky: Hraní na bicí, na piano, psaní písníí, hazardní hry a jídlo.

Joe**info

27. října 2006 v 21:26 | LinkinLady**
(DJ)
Jméno:Joseph Hahn
Datum narození:15.3.1977
Stav:Zatím nemá přítelkyni
Bydliště:Původně je z Glandale (Kalifornie),nyní žije v L.A
Etnický původ:Korejský Američan,jeho rodiče se odstěhovali z Koreji do USA,kde se Joe narodil
Sourozenci:Dvě starší sestry
Škola: Hoover high school
Vysoká škola: Chodil na Pasadena Art College of Design, ale nepromoval (ale potkal zde Mika). Pokračoval jako ilustrátor komiksů a pracoval na kreslení monster společně s prací na speciálních efektech pro filmy.
 • Jeho rodiče pochází z Koreje a přestěhovali se do Glendale CA, kde se Joe narodil
 • Chodil na Pasadena Art College, ale nepromoval tu, po dvou semestrech odešel. Poznal Mikea a připojil se ke skupině Xero, společně s Robem, Bradem a Phoenixem
 • Po škole pokračoval jako ilustrátor komiksů, grafický designer a pracoval na speciálních efektech pro filmy. Podílel se např. na seariálech Akta X a na filmech Sphere a Phantomas.
 • Tvrdí, že má rozpolcenou osobnost a jeho druhé JÁ se jmenuje ''Remy''. Neví nic o Mr. Hahn a opačně. Nikdo však neví jeslti je to pravda, protože si s lidí rád utahuje. Jeho vymyšlené příběhy matou nejen fanoušky, ale dokonce i skupinu
 • Jeho slabost : nikoho nedokáže poslouchat déle než pár sekund
 • Přírodní barva vlasů je černá
 • Joe nosí brýle
 • Nemá žádné tetování ani piercing
 • Joe ( nebo Remy ) mluví na začátku Cure for the Itch
 • Joe přišel s návrhem na video One Step Closer. Spolupracoval i na všech ostatních. Joe je režisérem LP.
 • Spolu s Nathanom Coxem režíroval video ''Cold'' od Static X

Mike*Info

27. října 2006 v 21:23 | LinkinLady**
INFO:
(Zpěv,Samply)
Jméno:Michael Kenji Shinoda
Datum narození:11.2.1977
Stav: vdanééy s Annou L
Bydliště:Původně je z Agoury (Kalifornie),nyní žije v L.A (Kalifornie)
Etnický původ:Poloviční Japonec,jeho prarodiče se narodili v Japonsku a emigrovali do USA
Sourozenci:Bratr Jason (Mike mu říká Jay)
Zvířátka: Skotský ovčák jménem Bessie (žije s Mikovo
Životopis:
Poté co dokončil Agourskou střední, promoval na Pasadenské umělecké škole designu, kde mimochodem potkal Joea. Moment při předáváni diplomu ho velice dojal. Po škole pracoval jako grafický designér, vytvořil vše, co souvisí s Linkin Park, jako např voják z Hybrid Theory, tím pádem i robot z Reanimation. Po koncertě Killera B' se rozhodl stát muzikantem, od dětství hraje na klavír, také umí hrát na kytaru.
Vzhled:
Mike nemá piercing ani tetování, má však náušnice v obou uších. Nenosí brýle, ale kontaktní čočky, jeho barva očí je modrá. Přírodní barva vlasů je černá (co také u japonce čekat), často však barvu mění, ne však tak často jako Chester.
Záliby:
Má rád japonskou kuchini, od dětství hraje na klavír, umí také hrát na kytaru. Poslouchá zpěvačku Dido.


Oblíbená alba (2000):

Deftones - "White Pony",
The Roots - "Things Fall Apart",
Nine Inch Nails - "The Fragile",
Black Eyed Peas - "Bridging The Gap",
Incubus - "Make Yourself",
System Of A Down - "System Of A Down",
Dido - "No Angel",
Jurassic 5 - "Quality Control",
Stone Temple Pilots - No.4"
Eminem - "The Marshall Mathers LP".

Fotéééčky chestra...

27. října 2006 v 15:16 | LP
chceš po tlamě?????????
nááááádhera....